Jeśli zechcą Państwo dodatkowo wyposażyć swój samochód, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie: Zalecamy stosowanie oryginalnych akcesoriów ŠKODA w Państwa samochodzie.
Akcesoria te zostały sprawdzone przez ŠKODA AUTO a.s. pod względem niezawodności, bezpieczeństwa i przydatności specjalnie dla wybranego przez Państwa typu samochodu. Pomimo ciągłej obserwacji rynku nie możemy zagwarantować, że inne produkty mogą być stosowane w Państwa samochodzie.
Nie zapewnia tego nawet ich urzędowa homologacja czy certyfikacja wydana przez odpowiednią instytucję państwową.
Wszystkie rodzaje wyposażenia dodatkowego i akcesoriów są poddawane wymagającemu procesowi kontroli w dziale rozwoju technicznego (kontrola techniczna) i w dziale oceny jakości (kontrola kliencka). Tylko gdy wszystkie testy wypadną pozytywnie, wyrób wchodzi w zakres oryginalnych akcesoriów ŠKODA.
W zakres oferty oryginalnych akcesoriów ŠKODA wchodzi także kompetentne doradztwo, a na życzenie także fachowe zamontowanie.
Partnerzy serwisowi ŠKODA ponoszą odpowiedzialność za wszelkie braki oryginalnych akcesoriów ŠKODA, w przypadku ich sprzedaży przez okres 2 lat po ich zamontowaniu lub przekazaniu, zgodnie z przepisami ustawowymi o odpowiedzialności sprzedawcy za wady fizyczne, o ile w umowie sprzedaży lub innych postanowieniach nie ustalono inaczej. Przez ten okres należy przechowywać potwierdzony certyfikat gwarancji oraz fakturę za zakup tych akcesoriów jako dokumenty potwierdzające datę rozpoczęcia okresu gwarancyjnego.
Ponadto u partnerów serwisowych ŠKODA oczywiście można zakupić także środki niezbędne do pielęgnacji samochodu i wszystkie części, które podlegają naturalnemu zużyciu, jak na przykład opony, akumulatory, żarówki czy pióra wycieraczek.
Informacja
Akcesoria zatwierdzone przez spółkę ŠKODA AUTO a.s. są oferowane za pośrednictwem partnerów handlowych ŠKODA we wszystkich krajach, w których ŠKODA AUTO a.s. posiada sieć dystrybutorów lub punktów serwisowych. Realizowane jest to w szczególności w formie drukowanego katalogu oryginalnych akcesoriów ŠKODA, w formie samodzielnie drukowanych prospektów lub w formie ofert oryginalnych akcesoriów ŠKODA na stronach internetowych partnerów handlowych ŠKODA.
Zasada działania
Rys. 135 Obszary skanowania i zasięgu czujników / przycisk systemowy (wariant
2, 3)
W zależności od wyposażenia istnieją następujące warianty systemu rys. 135.
Wariant 1: ostrzega przed przeszkodami w obszarach C , D .
Wariant 2: ostrzega przed p ...
Właściwa pozycja siedząca pasażerów na tylnej kanapie
Aby zmniejszyć ryzyko obrażeń w przypadku gwałtownego manewru hamowania
albo podczas wypadku, pasażerowie na siedzeniach z tyłu muszą przestrzegać
następujących zasad.
Zagłówek ustawić w taki sposób, aby jego górn ...
Usterka/reinicjalizacja pilota zdalnego sterowania
Po odłączeniu akumulatora, wymianie baterii
lub w przypadku usterki pilota zdalnego
sterowania nie ma możliwości otwarcia,
zamknięcia i zlokalizowania samochodu.
Włożyć klucz awaryjny (zespolony
z pilotem zdalnego sterowania) do zamka
w celu otw ...