Przesuwanie fotela do przodu i do tyłu: Pociągnij dźwignię do góry (1) i przytrzymaj przesuwając fotel do przodu lub do tyłu do żądanej pozycji.Zwolnij dźwignię, abyzablokować fotel w wybranej pozycji.
Ustawianie nachylenia siedziska fotela (jeżeli na wyposażeniu): Ustaw kątnachylenia siedziska tak, abyuda były lekko podparte. Obróć pokrętło (2) do przodu lub do tyłu.
Podnośnik fotela (jeśli na wyposażeniu): Kilkakrotnie pociągnij do góry lub popchnij w dół dźwignię regulacji(3) ,aby odpowiednio wyregulować wysokość fotela.
Kąt nachylenia oparcia: Zwolnij nacisknaoparcie i obróć pokrętło(4) do przodu lub do tyłu
Podparcie odcinka lędźwiowego: Funkcja podparcia odcinka lędźwiowegozapewnia oparcie dladolnej części kręgosłupa kierowcy.
Naciśnij przełącznik regulacji z obydwu stron, aby odpowiednio dostosować położenie części lędźwiowej siedzenia.
Włączanie / wyłączanie
Funkcja ta uruchamia się automatycznie zawsze po włączeniu zapłonu.
System należy wyłączać tylko w sytuacjach awaryjnych .
System można wyłączyć lub włączyć w urządzeniu Infotainment Instrukcja
obsługi urz& ...
Woda w filtrze paliwa (silnik
wysokoprężny)
Filtr paliwa z separatorem wody filtruje zanieczyszczenia i wodę z paliwa.
Jeżeli w separatorze występuje zbyt dużo wody, na wyświetlaczu tablicy
rozdzielczej
pojawia się następująca informacja.
Wyświetlacz MAXI DOT
Symbol kontrolny zapala si ...
Usterki
Jeżeli akumulator samochodu był odłączany i ponownie podłączony, może się
zdarzyć, że dach przesuwno-uchylny nie będzie działał. Należy aktywować
dach przesuwno-uchylny.
Aktywowanie funkcji:
Włączyć zap& ...